Lubuska Medycyna dziś i jutro

Okręgowa Izba Lekarska w Zielonej Górze przy współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Gorzowie Wlkp. i Fundacją Eskulap serdecznie zaprasza do udziału w I Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pod hasłem „Lubuska Medycyna dziś i jutro", która odbędzie się w dniu 23 listopada 2024 r. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze.
Zapisy przyjmowane są do dnia 31 października 2024 r. wyłącznie na podstawie wypełnionego formularza przesłanego drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W godzinach wieczornych w Zielonogórskiej Palmiarni zaplanowana została dla uczestników uroczysta kolacja. Zgłaszając się na konferencję uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału.
Koszt kolacji: 350,00 zł - dla lekarzy i lekarzy dentystów niebędących członkami OIL w Zielonej Górze; dla lekarzy i lekarzy dentystów będących członkami OIL w Zielonej Górze koszt kolacji pokrywa Okręgowa Izba Lekarska
w Zielonej Górze pod warunkiem opłacania składek członkowskich.
Opłatę za udział w kolacji należy wpłacić na konto bankowe OIL w Zielonej Górze: Santander Bank Polska SA Nr 95 1090 1535 0000 0000 5301 9198 - tytułem: opłata za kolację w Palmiarni + imię i nazwisko.
Rezerwacji noclegu uczestnik dokonuje indywidualnie - z uwagi na lokalizację proponujemy Qubus Hotel Zielona Góra ul. Ceglana 14a, 65-211 Zielona Góra www.qubushotel.com/hotel-zielona-gora;
rezerwacja na hasło: ,,Hipokrates" (320 PLN/ pokój jednoosobowy, 390 PLN/ pokój dwuosobowy, - 25 PLN / parking. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie składające się z bogatego bufetu szwedzkiego.