Kształcenie podyplomowe OIL

PROGRAM SZKOLEŃ PROWADZONYCH W RAMACH KOMISJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO OIL W OPOLU

Aktualizacja  19.09.2021r.

Temat

Kierownik naukowy

Uczestnicy

ALERGOLOGIA***

ON-LINE

21-22.10.2021 r. Dr n.med. Janusz Zaryczański
Lekarze realizujący moduł podstawowy
z zakresu chorób wewnętrznych

* Kursy wymagane do specjalizacji, zgłoszenia mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek zgłoszeniowy TU do pobrania.

** Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w w/w szkoleniach telefonicznie – 77 -454-59-39 do siedziby OIL w Opolu . Za uczestnictwo w szkoleniu przysługują punkty edukacyjne.

*** Lekarze posiadający EKS zgłaszają się przez SMK, pozostali poprzez formularz zgłoszenia ze strony Opolskiej Izby Lekarskiej (link powyżej)

Terminy szkoleń , które są w trakcie ustalania pojawią się najszybciej na stronie internetowej Izby.

Przewodnicząca Komisji Kształcenia
Małgorzata Łuszczyńska – Ostrowska