Podziękowanie PZWL dla Opolskiej Izby Lekarskiej

lek. dent. Jolanta Smerkowska-Mokrzycka   Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu

Szanowna Pani Prezes,

W imieniu Wydawnictwa Lekarskiego PZWL pragnę wyrazić naszą głęboką wdzięczność za zaangażowanie Okręgowej Izby Lekarskiej w Opolu w realizację konkursu "Na Staż z PZWL", edycja 2023. Państwa wsparcie przyczyniło się do sukcesu naszej inicjatywy, umożliwiając młodym lekarzom i lekarzom stomatologom zgłębianie wiedzy oraz rozwijanie swoich pasji.

W uznaniu Państwa zaangażowania mamy przyjemność zaoferować specjalny kod rabatowy OIL20, który uprawnia do 20% zniżki na zakup wszystkich książek papierowych wydanych przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Książki dostępne są w naszej księgarni internetowej www.pzwl.pl. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie zamówienia w okresie od 15 kwietnia do 31 grudnia 2024 roku. Kod obejmuje pełen zakres literatury fachowej Wydawnictwa Lekarskiego PZWL (za wyjątkiem pakietów, książek w outlecie i ebooków).
Serdecznie prosimy o przekazanie kodu rabatowego lekarzom i wszystkim zainteresowanym, którzy mogą skorzystać z naszej oferty. Wierzymy, że dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych jest kluczem do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Miło nam także poinformować, że w wyniku Państwa wsparcia powstał wyjątkowy ebook „Rymy medycyny”, w którym zostały zebrane zgłoszone prace konkursowe pisane wierszem. Zachęcamy do udostępnienia publikacji członkom Izby Lekarskiej, aby mogli czerpać inspirację z prac swoich kolegów i koleżanek.

Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Państwa wsparcie podczas organizacji konkursu „Na Staż z PZWL” również w tym roku. Tym samym wyrażamy nadzieję na kontynuowanie naszej współpracy.

Z wyrazami szacunku

lek. Paweł Biłas
Asystent Działu Marketingu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. PZWL Wydawnictwo Lekarskie