XXXIV MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY W TENISIE

LEXUSCUP GDYNIA 06-09.06.2024 (CZWARTEK-NIEDZIELA)
MIEJSCE: Klub Tenisowy ARKA ul. Ejsmonda 3, Gdynia www.ktarka.pl
KORTY: 11 kortów ceglanych otwartych.
W razie deszczu 2 korty sztuczna trawa i 1 mączka w hali (Uwaga: w czwartek i piątek nawet w razie deszczu hale niedostępne w godz. 16-20)
ORGANIZATORZY:
Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku
WSPIERAJĄ NAS: LEXUS Polska , Naczelna Izba Lekarska, PSTL, Miasto Gdynia, Ziaja, Stanley/Black&Decker, Graal/Koral
POCZĄTEK GIER: Czwartek 30.06.23 godz. 12:00
GRUPY WIEKOWE:
Gra pojedyncza
Panie – open, +45, +55, +65
Panowie – open,+35,+45 +50, +55,+60, +65,+70,+75, +80,+85
Gra podwójna
Panie – open, +45, +55
Panowie – open,45-55, 55-65, +65, +75
Mixt Do 100 lat( suma wieku pary), powyżej 100lat.
Dopuszcza się udział w 2 kategoriach punktowanych( jeden singiel i jeden debel) Możliwy jest udział w kategorii wiekowej młodszej niż to wynika z wieku zawodnika.
Istnieje możliwość połączenia grup w przypadku małej liczby zawodników w którejś.
Turniej pocieszenia (zostanie rozegrany jeżeli pozwoli na to czas) – może zgłosić się każdy, kto przegrał pierwszy mecz w drabince (nawet gdy wcześniej miał wolny los).
ZGŁOSZENIA:
do dnia 30.05.2023 r do godz. 23:59 (czwartek) WYŁĄCZNIE poprzez stronę PZT : www.pzt.pl
Na email organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy jednocześnie podać czy będzie osoba towarzysząca i od której godziny w czwartek zawodnik jest w stanie grać.
Zgłoszenia wymaga posiadania konta w systemie PZT i wcześniejszego zalogowania się na nie. Udział w turnieju nie wymaga wykupienia licencji PZT (po zalogowaniu na swoje konto ignorujemy ten komunikat i przechodzimy na podstronę z turniejami i zgłaszamy się). W przypadku problemów ze zgłoszeniem prosimy zapoznać się z instrukcją na stronie pstl.pl W przypadku dalszych problemów ze zgłoszeniem lub założeniem konta, proszę o kontakt z Panią Anetą Budzałek kom. 533 332 671e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z Marcinem Pokrzywnickim (tel. 601172151 - najlepiej sms lub mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Plan gier – pojawi się w dniu 02.06 na stronie www.pstl.pl i PZT, w grupie ,,TENIS-MED” na WhatsApp'ie oraz na profilu PSTL na Facebooku (https://www.facebook.com/Polskie-Stowarzyszenie-Tenisowe-Lekarzy-PSTL1545860942378825). Aktualną listę zgłoszeń do turnieju można śledzić na stronie PZT w zakładce 'Lista zgłoszeń' na podstronie dotyczącej tego turnieju (po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto i zgłoszeniu do turnieju - tylko zgłoszone osoby widzą listę zgłoszeń).
BANKIET odbędzie się w sobotę w dniu 08.06 ok. godz. 20 w Hotelu Nadmorskim naprzeciwko kortów
WPISOWE:
Płatne na miejscu gotówką. Obejmuje również udział w bankiecie.
Członek PSTL i młodzi lekarze poniżej 30 roku życia – 350 zł
Osoba nie będącą członkiem PSTL – 400 zł
Udział tylko w deblu - 300 zł
Udział osoby towarzyszącej w bankiecie - dodatkowo płatny.