Turniej Tańca Towarzyskiego Lekarzy

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku organizuje I Turniej Tańca Towarzyskiego Lekarzy.
Uroczystość sportowa planowana jest w październiku 2023 r. w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.
Regulamin i szczegóły roześlemy zainteresowanym lekarzom w późniejszym terminie.
Planowane konkurencje tańca sportowego z podziałem na klasę sportową oraz grupę wiekową zostaną podane w zależności od ilości zgłoszonych par tanecznych. W turnieju mogą wziąć udział pary, w których przynajmniej jedna osoba jest lekarzem lub lekarzem dentystą.
Osoby zainteresowane są proszone o wiadomość drogą mailową na adres Elbląskiej Delegatury Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu proszę o umieszczenie danych:
  • Imię i Nazwisko:
  • Wiek:
  • Klasa taneczna sportowa (jeżeli uczestnicy posiadają):
  • adres email: