Karnety sportowo-rekreacyjne

Miło nam poinformować, iż członkowie Opolskiej Izby Lekarskiej uzyskali możliwość skorzystania z karnetów sportowo-rekreacyjnych.

W ramach jednej karty będziecie Państwo mogli korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne…

Cena karty nielimitowanej FitProfit: 125,00 zł  - wyszukiwarka obiektów FitProfit: http://www.fitprofit.pl/obiekty

Cena karty na 8 wejść FitSport: 59,00 zł - wyszukiwarka obiektów FitSport: http://www.kartafitsport.pl/obiekty

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy do dnia 8 kwietnia 2018r. wypełnić załączony formularz i wysłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po weryfikacji członkostwa w Opolskiej Izbie Lekarskiej, Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.

W przypadku pytań proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.