Bezpłatne szkolenia w NIL

     Z przyjemnością informuję o uruchomieniu zapisów na szkolenia w sesji jesienno - zimowej 2023 r organizowane prze Ośrodek Kształcenia COBIK Naczelnej Izby Lekarskiej.
       W ramach organizowanych szkoleń, staramy się przede wszystkim dostarczać praktycznych narzędzi i umiejętności, które pomogą lekarzom w codziennej pracy. Celem naszych szkoleń jest zapewnienie lekarzom aktualnej wiedzy i umiejętności, które są niezbędne w  dynamicznie rozwijającym się środowisku medycznym. Pragniemy też pomóc lekarzom w zrozumieniu i zastosowaniu obowiązujących przepisów prawnych oraz nowoczesnych technologii w medycynie.
       Szkolenia organizowane przez Ośrodek Kształcenia NIL są bezpłatne i skierowane do wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, w ramach opłacanych składek członkowskich do izb lekarskich. Wszystkie nasze wydarzenia edukacyjne są akredytowane, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.
       Rejestracja prowadzona jest przez internet: NIL - Kursy i szkolenia
       Pod powyższym linkiem znajduje się zestawienie wydarzeń wraz ze wskazanymi nazwiskami prowadzących, terminem i agendą szkolenia. Nasi wykładowcy i trenerzy to ludzie, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z nieocenionym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.
       Ponadto pragnę poinformować, iż Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej zainicjował
współpracę z towarzystwami medycznymi w zakresie kształcenia i edukacji lekarzy i lekarzy dentystów z całego kraju. W ramach tej współpracy planowane jest organizowanie wspólnych szkoleń, kursów i konferencji, które będą obejmować szeroki zakres tematyczny, od specjalizacji medycznych po nowoczesne metody diagnostyki i terapii. Dzięki temu lekarze będą mieli możliwość nie tylko pogłębienia swojej wiedzy, ale także zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami naukowymi.
dr n. med. Artur Drobniak
Dyrektor
Centralnego Ośrodka Badań Innowacji i Kształcenia


We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 55 91 310