Alergia, Astma, Immunologia

W dniach 23-25 czerwca 2022 roku odbywać się będzie w Łodzi coroczna, w tym roku już XXI Konferencja „Alergia, Astma, Immunologia” https://alergia-astma-lodz2022.pl/.

W naszych konferencjach uczestniczą lekarze alergolodzy, ale również interniści i pediatrzy z całej Polski, a wykłady prowadzą wybitni polscy profesorowie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom lekarzy migrujących do Polski z Ukrainy, Biuro Organizacyjne Konferencji ufundowało 30 stypendiów dla naszych kolegów ze Wschodu. Pakiety obejmują koszty rejestracji, uczestnictwo w obradach, wstęp na wystawę medyczną oraz 2 noclegi w hotelu. Tego typu stypendia fundowane były już kilkakrotnie w przeszłości dla lekarzy z Ukrainy, a ich pomysłodawcą był Ś.P. prof. dr hab. med. Marek Kowalski, inicjator i pierwszy Przewodniczący Konferencji AAI.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Biurem Organizacyjnym „Mediton” pod nr telefonu stacjonarnym 42 636 35 18, komórkowym 509 405 005, lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.