Kurs nauki języka polskiego / Курс польської мови

Opolska Izba Lekarska organizuje stacjonarne kursy z podstaw języka polskiego w grupach 10-cio osobowych dla lekarzy i lekarzy dentystów, którzy uciekli z Ukrainy przed wojną ( przekroczenie granicy po 23 lutym br. ).
Chętni mogą zgłaszać się do Opolskiej Izby Lekarskiej - informacje pod numerem telefonu 77 454 59 39 ( sekretariat OIL Opole) lub na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Wymagana weryfikacja obejmuje:
1. skan lub kopię dyplomu lekarza, lekarza dentysty, przy braku takich dokumentów osoba składa oświadczenie, że jest lekarzem / lek. dentystą.
2. wypełnienie oświadczenia (patrz załącznik). Oświadczenie najpóźniej składa tuż przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.
Prosimy o pozostawienie kontaktu do siebie: numeru telefonu lub adresu e-mail.
Po skompletowaniu grupy zostanie podany termin i miejsce kursu językowego. Kursy dla w.w. osób są bezpłatne.
Jolanta Smerkowska-Mokrzycka
Prezes ORL w Opolu