Kursy języka polskiego / Курс польської мови

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NIL organizuje kursy z języka  polskiego (kurs podstawowy i intensywny do nostryfikacji dyplomu) w formule  on-line dla  lekarzy  i  lekarzy dentystów, którzy uciekli z Ukrainy przed wojną (przekroczenie granicy po 23 lutego br.).

Chętni  mogą  zgłaszać  się do Opolskiej Izby Lekarskiej -  informacje  pod  numerem telefonu 77 454 85 75  lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. u Pana Mateusza Bużowicza.

Wymagana  przez Naczelną Izbę Lekarską  weryfikacja obejmuje:

1. skan lub  kopia dyplomu lekarza,  lekarza  dentysty,

2. wypełnienie oświadczenia (załącznik),

3. okazanie do wglądu pracownikowi Opolskiej Izby Lekarskiej (Pan Mateusz Bużowicz) dokumentu potwierdzającego datę wjazdu na teren  Rzeczypospolitej Polskiej.

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka
                                                                                             Prezes ORL w Opolu