Szkolenie prawne

Koleżanki ! Koledzy !

W ramach spotkań ‘’ Podatki  bez  tajemnic” proponujemy  udział w 2-ch webinariach . Udział jest  bezpłatny  i prowadzony  przez Panią dr Monikę Mucha, doradcę podatkowego  firmy TaxAGroup  z Wrocławia.

1 .  Pierwsze webinarium o tematyce :’’ Zasady opodatkowania osoby fizycznej świadczącej  usługi  z zakresu   ochrony życia  i zdrowia’’ odbędzie  się  w dniu 30 czerwca br. w godzinach 13:00-15:00.

2 . Drugie  o tematyce: ‘’Reprezentacja  i reklama w firmach świadczących usługi w zakresie  ochrony życia  i zdrowia’’  01.07.2021r. także w godzinach 13:00-15:00.

Szczegółowe zagadnienia  obu spotkań  poniżej:

1. Zasady opodatkowania osoby fizycznej świadczącej usługi z zakresu ochrony życia i zdrowia
- karta podatkowa - warunki zastosowania
- podatek liniowy 19%
- skala podatkowa - kiedy nie ma innego wyboru
- dodatkowe czynności np. najem nieruchomości
2.  Reprezentacja i reklama w firmach świadczących usługi z zakresu ochrony życia i zdrowia
- reprezentacja - pojęcie, przykłady
- reklama - pojęcie, przykłady
- reprezentacja i reklama - czy i kiedy jest kosztem podatkowym.

Zapisy chętnych  z podaniem adresu  mailowego ( by przesłać  Państwu szczegółowe  dane  dotyczące udziału w  webinarium ) do 25 czerwca 2021r. do godziny 14:00 w Biurze Izby mailowo  na adres Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      z dopiskiem „WEBINARIUM”.

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka

Prezes ORL