Konferencja naukowo-szkoleniowa PTS

Koleżanki i Koledzy, Lekarze Dentyści,

Pani prof. Agnieszka Mielczarek (PTS o/Warszawa) oraz Pan dr Dariusz Paluszek ( Kds.LD), zapraszają na Ogólnopolskie Spotkania Stomatologiczne w dobie pandemii. W tym miesiącu zachęcamy do udziału w Konferencji naukowo-szkoleniowej -15 maja 2021 r. on-line w czasie rzeczywistym, bezpłatna, 5 pkt. edukacyjnych

Program Konferencji naukowo- szkoleniowej PTS, 15 maja 2021r.

  • „Marihuana medyczna – fakty i mity”. Lek. Przemysław Kapała*
*Lek. Przemysław Kapała Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację II st. z zakresu chorób wewnętrznych, uzyskaną w 1997 r. oraz specjalizację z zakresu medycyny paliatywnej, uzyskaną w 2015 r. Ukończył Studia Podyplomowe w zakresie medycyny bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył podczas stażu w Holandii oraz pracując w hospicjach w Gdańsku i Warszawie, a także w Poradni Leczenie Bólu i Poradni Medycyny Paliatywnej.
  • „Nowoczesne spojrzenie na problem leczenia resorpcji zewnętrznych” lek. dent. Aneta Zduniak- Zakład Stomatologii Zachowawczej WUM
  • „Znieczulenie- ważny element terapii stomatologicznej” lek. dent. Konrad Michałowski- Zakład Stomatologii Zachowawczej WUM (45 min.)

Zapisy  przez formularz zgłoszeniowy w linku:  https://izba-lekarska.pl/imszkol/start_zgloszenie.php?idszkolenia=321

Następne Ogólnopolskie  Spotkania Stomatologiczne PTS  po wakacjach,  Zapraszamy. Do wideozobaczenia.

Ukłony,

Jolanta Wielgoś
Biuro Komisji ds. LD
ORL w Warszawie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 602-799-244