Kongres Prawa Medycznego

Szanowni Państwo,

w dniu 1 grudnia 2020 r., odbędzie się  9. Kongres Prawa Medycznego organizowany przez Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego, tym razem w wydarzenie w całości przeniesione zostanie do sieci. Wykłady prowadzone będą w formie live streamingu ze studia w Krakowie. Treści prezentowane podczas wydarzenia będą dostępne dla uczestników przez kolejnych 30 dni.

Wydarzenie to od kilku lat cieszy się uznaniem wśród szerokiego grona uczestników z całej Polski reprezentujących zawody medyczne i prawnicze.

Kongres po raz kolejny będzie okazją do prezentacji aktualnych zagadnień z zakresu prawa medycznego, etyki oraz problematyki praw pacjenta a także miejscem debaty na temat prawnych aspektów wykonywania świadczeń zdrowotnych. Tym razem skupimy się także na najbardziej aktualnych tematach związanych z działaniem placówek medycznych i rozliczaniem świadczeń medycznych w dobie pandemii. W gronie tegorocznych wykładowców tradycyjnie znajdą się uznani eksperci, których autorytet i bogate doświadczenie są najlepszą gwarancją wysokiego poziomu spotkania. Szczegóły dotyczące planowego wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie internetowej    http://www.prawomedyczne.edu.pl/.

Zwracam się do Państwa z prośbą o dystrybucję informacji o wydarzeniu wśród członków Okręgowych Izb Lekarskich. Jestem przekonana, że treści prezentowane podczas 9. Kongresu Prawa Medycznego będą wartościowe i wesprą codzienną pracę uczestników.

Z poważaniem,

Aleksandra Król
Biuro Organizacyjne 9. Kongresu Prawa Medycznego