XXV Konferencja i Targi Stomatologiczne „EXPODENT 2019”

Szanowni Państwo,
w imieniu Pani Profesor Doroty Olczak-Kowalczyk – Konsultanta Krajowego w dziedzinie stomatologii dziecięcej, Przewodniczącej Komitetu Naukowego; Pana Doktora Kazimierza Bryndala – Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Toruniu; Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre oraz Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej w Toruniu, która objęła patronatem honorowym to wydarzenie, zapraszam na
 
Jubileuszową XXV Konferencję i Targi Stomatologiczne „EXPODENT 2019”,
 które odbędą się w dniach 18-19 października 2019 r. w Auli UMK w Toruniu.
 
Toruńska Konferencja EXPODENT ma charakter interdyscyplinarny. Jest to wyjątkowe wydarzenie naukowe, ale także spotkanie integracyjne przyjaciół z całego kraju. Jest ceniona ze względu na swój bardzo wysoki poziom naukowy. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest niezmiennie wysoka frekwencja. Obecna edycja Konferencji to wykłady naukowe oraz warsztaty praktyczne prelegentów i specjalistów w swoich dziedzinach z wielu ośrodków w Polsce, w tym z regionu Bydgoszczy i Torunia.
W Targach Stomatologicznych EXPODENT bierze udział ponad 70 wystawców prezentujących produkty dla lekarzy dentystów: nowoczesny sprzęt, materiały i narzędzia stomatologiczne oraz odzież medyczną.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki,  Prezydent Miasta Torunia Pan Michał Zaleski oraz  Kujawsko-Pomorska  Okręgowa  Izba  Lekarska  w  Toruniu.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników na uroczysty wieczór w klimacie biesiadnym do Zamku Golubsko-Dobrzyńskiego. Wielu z nas zapewne pamięta „EXPODENT 2004” we wspomnianym zamku. Sprawmy, żeby tegoroczne spotkanie miało równie niezapomniany przebieg!
 
Kontakt do organizatorów: www.expo-andre.pl, tel. 56 651 35 04.
 
Z poważaniem,
 
lek. dent. Wojciech Kaatz
Prezes
Kujawsko-Pomorskiej
Okręgowej Izby Lekarskiej w Toruniu