Kursy EPALS i ALS

Firma Trans-Medyk Ratownictwo przy współpracy z "Medycyną Praktyczną" ma zaszczyt zaprosić na szkolenia: EPALS i ALS
Szkolenie EPALS odbędzie się w dniach 16-17 listopad 2019 r.
Szkolenie ALS odbędzie się w dniach 18-19 listopad 2019 r.
Około 6 tygodni przed kursem do osób, które zapisały się na szkolenie, zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w kursie oraz formularz zgłoszeniowy i przekaz z numerem konta.
Warunkiem przeprowadzenia szkolenia jest zebranie grupy minimum 12 osób na każde szkolenie. Na 4 tygodnie przed kursem, po potwierdzeniu uczestnictwa i uiszczeniu opłaty, zostaną wysłane materiały szkoleniowe.
Kursy prowadzone są przez kadrę dydaktyczną Medycyny Praktycznej. Punkty edukacyjne: 18 pkt edukacyjnych dla lekarzy, 18 pkt edukacyjnych dla ratowników medycznych
Liczba miejsc jest ograniczona
Cena kursu EPALS: 1500 PLN
Cena kursu ALS: 1500 PLN
Kursy będą się dobywały na terenie miasta Opola.
Skorzystaj z refinansowania szkolenia dzięki Bazie Usług Rozwojowych i uzyskaj do 80 % zwrotu szkolenia – więcej szczegółów pod nr: 511 985 630
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do 15 października br. poprzez formularz zgłoszenia znajdujący się na stronie Opolskiej Izby Lekarskiej  www:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.