Lekarz Medycyny Pracy - Opole

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Śródmieście” w Opolu, przy ul. Waryńskiego 30 poszukuje kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Lekarz Medycyny Pracy

Zakres zadań:

  • orzekanie o zdolności do pracy w konkretnych warunkach,
  • wykonywanie badań pracowników (wstępnych, okresowych, kontrolnych),
  • współpraca z personelem medycznym,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współdziałanie z pracodawcą w zakresie dostosowania stanowiska pracy do potrzeb pracownika, w tym osób niepełnosprawnych.

Wymagania:

  • ukończona specjalizacja z medycyny pracy,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
  • znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:

  • uprawnienia do wykonywania badań na promieniowanie jonizujące,
  • znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego.

Oferujemy:

  • możliwość dopasowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb kandydata,
  • elastyczne formy zatrudnienia: kontrakt, umowa zlecenie, umowa o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa lub za usługę),
  • pomoc pielęgniarską i recepcyjną uzupełniającą pracę lekarza,
  • dobrą organizację pracy.