Nie trać czasu, zaplanuj podróż z VANWO

vanwo

Stronę VANWO.eu tworzy dwójka młodych ludzi – Vanessa, studentka prawa i Wojciech, student antropologii kulturowej. Od nastoletniego wieku połączyły nas niskobudżetowe podróże. Plan od zawsze był prosty – jak najdalej, jak najdłużej, jak najciekawiej, jak najtaniej, oczywiście przystępnie względem komfortu i zawsze bezpiecznie.

Podczas jednej z naszej podróży narodził się pomysł współdzielenia się naszym doświadczeniem, umiejętnościami i czasem wraz z Wami. Czy nasz projekt jest kolejnym biurem podróży? Z pewnością jest nam od tego daleko. Biura podróży w założeniu organizują na własną rękę wypoczynek, bądź zwiedzanie w danym miejscu, co często wiąże się z dużą prowizją dla firmy, z której nawet nie zdajemy sobie sprawy.

My natomiast, korzystając z własnej wiedzy, wyszukujemy, dokładając wszelkich starań, wedle Waszych preferencji idealną podróż dla Was. Specjalnie dla Was znajdziemy w dogodnym terminie transport do danego miejsca, nocleg, ubezpieczenie, a także atrakcje. Dodatkowo do propozycji, którą dla Was tworzymy, zamieszczamy najważniejsze informacje związane z obostrzeniami w związku z pandemia COVID-19 oraz wszystkie najważniejsze informacje kulturowe oraz turystyczne w danym regionie. Wiedzieliście, że w Bułgarii gest kiwania głową na boki oznacza "tak" i na odwrót?

• MIEJSCE: jakiekolwiek na całym świecie, a może i jeszcze dalej? Możecie napisać nam dokąd chcielibyście pojechać, albo opisać czego oczekujecie, a my będziemy szukać.
  • TRANSPORT: wyszukujemy najlepszy środek transportu do danego miejsca. Lot, autokar, pociąg, a nawet samochód. Jeśli wybieracie publiczny środek transportu, wówczas szukamy tak, aby był jak najbliżej Was! Jeśli jednak chcecie jechać własnym środkiem, wtedy wyliczamy koszty podróży.
  • NOCLEG: znajdziemy dla Was nocleg, który spełnia Wasze wszystkie wymagania, może to być 4-gwiazdkowy hotel, hotel przy plaży, a może cały apartament bez recepcji, gdzie będziecie mogli zameldować się sami!
  • ATRAKCJE: mamy miejsce, mamy transport i mamy nocleg, teraz dobrze by było zorganizować plan dnia! W cenie projektu zamieszczamy kilka najciekawszych atrakcji danego miejsca – może coś z czego słynie, może coś, co spodoba się dzieciom, a może coś dla fanów nurkowania? Wszystko umieszczamy wedle Waszych preferencji. Oferujemy również w cenie 30 zł całą mapę atrakcji, które są dostępne w danym regionie!
  • UBEZPIECZENIE: najważniejsze w podróży jest bezpieczeństwo, dlatego kolejnym punktem w naszej propozycji jest ubezpieczenie. Każdorazowo umieszczamy ofertę ubezpieczalni, która jest już wyliczona i dopasowana do Waszego rodzaju podróży.
  • COVID-19: to nasza nowa rzeczywistość, dlatego aby jeszcze bardziej skrócić czasu wyszukiwania podróży, zamieszczamy najważniejsze informacje odnośnie obostrzeń w danym regionie. Oczywiście informacje pozyskiwane są z oficjalnej strony gov.pl.
  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
    • TURYSTYCZNE: są to według nas informacje, które zawsze warto posiąść już przed przyjazdem, nie chcemy się zaskoczyć kosztem taksówek, bądź na miejscu dowiedzieć się, że gniazdka elektryczne różnią się od naszych. Bardzo ważne podczas podróży jest wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy polski konsulat, oraz posiadać do niego dane kontaktowe. W związku z tym dodajemy szereg informacji turystycznych, aby móc się przygotować na wyjazd oraz mieć zawsze owe informacje przy sobie.

• KULTUROWE: to według nas bardzo ważne informacje, które my zawsze również wyszukujemy, zanim gdzieś się udamy! Wówczas wiemy, czy w danym państwie wskazane jest zostawianie napiwków, w jakich językach można porozumiewać się z mieszkańcami, bądź czy można w danym regionie płacić kartą, czy lepiej jest mieć przy sobie gotówkę. Te informacje oraz wiele innych zawsze umieszczamy w naszej propozycji.

Od niedawna proponujemy naszym Klientom nowy rodzaj usługi, jest to REZERWACJA OD A DO Z. Oznacza to bowiem całkowite zminimalizowanie czasu, który musicie poświęcić na zorganizowanie podróży. Po zaakceptowaniu klauzuli RODO to my rezerwujemy dla Was nocleg, transport oraz atrakcje, które wybierzecie. Otrzymujecie wówczas gotowe potwierdzenia rezerwacji, a my pozostajemy z Wami w stałym kontakcie. Koszt zarezerwowania przez nas wszystkich usług to 50 zł. Oczywiście koszty noclegu, atrakcji czy transportu pozostają dla Was stałe.

JAK SKORZYSTAĆ Z NASZEJ USŁUGI?

Wejdź na stronę vanwo.eu  i wypełnij formularz, pozwól nam działać, a następnie odbierz gotową propozycję w formie PDF na swojego maila :)

Ważne dla nas jest, aby zawrzeć w formularzu najważniejsze informacje, dzięki temu możemy stworzyć dla Was gotową propozycję!

A ILE ZA TO WSZYSTKO?

Ceny uzależnione są od rodzaju wyjazdu, ale nie martwcie się, zaczynają się one od 50 zł, a kończą na 150 zł, jeśli chodzi o dłuższe wycieczki międzykontynentalne.

• CITYBREAK, czyli wyjazd do jednego z europejskich państw do 3 dni – 50 zł
  • Podróż w Europie powyżej 3 dni – 70 zł
  • Podróż na inny kontynent do 7 dni – 100 zł
  • Podróż na inny kontynent powyżej 7 dni – 150 zł

W cenie zamieszczamy oczywiście wszystko co zostało opisane wyżej!

Dziękujemy za poświęcony czas!

Chcemy odwdzięczyć się każdemu, kto skorzysta z naszych usług, dlatego mamy dla Ciebie hasło rabatowe OPOLSKISTETOSKOP (wielkość liter nie ma znaczenia), wpisz je w formularzu w oknie “Masz kod rabatowy? Wpisz go tutaj!”, wówczas otrzymasz 20% zniżki na pierwszą propozycję!