Uwaga ! Potrzebni lekarze

Koleżanki i Koledzy,

Informuję, że Wojewoda Opolski w związku z dynamicznie rozwijającą się  sytuacją epidemiczną  na terenie województwa opolskiego, związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz  zwiększoną  liczbą  osób wymagających hospitalizacji , poszukuje  lekarzy chętnych do pracy  w Szpitalu Tymczasowym w Opolu. Chętni  mogą się zgłaszać do Biura Opolskiej Izby Lekarskiej w godzinach pracy  osobiście, drogą  mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie :77 454 59 39.

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka
                                                                       Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu