Praca Biura Izby w czasie epidemii

Koleżanki, Koledzy !
Szanowni Państwo !
Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną praca biura Opolskiej Izby Lekarskiej zostaje ograniczona w zakresie kontaktu bezpośredniego z petentem od dnia 26 października 2020 r. do odwołania.
Proszę wszelkie sprawy załatwiać drogą mailową: sekretariat biura OIL – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub odpowiednio: prywatne praktyki – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.rejestr lekarzy i lekarzy dentystów – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.składki członkowskie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie – 774545939.
W sprawach wymagających osobistej wizyty w siedzibie Izby proszę termin i godzinę ustalić telefonicznie z biurem Izby (774545939).
Administracja Biura Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 774537572
Administracja Biura Okręgowego Sądu Lekarskiego – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 774548575
Okręgowej Rady Lekarskiej
Jolanta Smerkowska-Mokrzycka