Praca Biura Izby w czasie epidemii

Koleżanki, Koledzy !
Szanowni Państwo!

Ze względu na pogarszająca się sytuację epidemiologiczna praca biura Opolskiej Izby Lekarskiej zostanie przekierowana na pracę w systemie zdalnym począwszy od dnia 26 października 2020r. do odwołania. Proszę wszelkie sprawy załatwiać drogą mailową : biuro Izby Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odpowiednio Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 77 454 59 39.

W sprawach wymagających osobistej wizyty w siedzibie Izby , proszę termin i godzinę ustalić telefonicznie z Biurem Izby ( telefon jw.).

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka
                                                                                                            Prezes ORL