Poszukujemy Asystentki /Higienistki Stomatologicznej w Opolu

Nowoczesna klinika stomatologiczna, nawiąże współpracę z Asystentką/Higienistką Stomatologiczną.
Jesteśmy wielostanowiskową placówką zlokalizowaną w Opolu.
Od lat świadczymy usługi z zakresu ortodoncji, dzięki czemu możemy wyróżnić się wieloletnim doświadczeniem oraz wysoką jakością prowadzonego przez nas leczenia.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobry procent od zabiegów higienizacji (jeśli kandydatka posiada uprawnienia)
  • Bardzo duże obłożenie w placówce
  • Serdeczną atmosferę w pracy
  • Pracę w przestronnych i komfortowych gabinetach
  • Pracę w profesjonalnym oraz zgranym zespole
  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie lub własna działalność)
  • Stabilne zatrudnienie
Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego
  • Zaangażowania i chęci pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w higienizacji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Cech takich jak uprzejmość, serdeczność i empatia
  • Mile widziane ukończone kursy
  • Umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem
Zachęcamy do kontaktu także młode osoby chcące rozwijać się zawodowo w asyście przy ortodoncji.
Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną i mailową lub poprzez przesłanie CV.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT:
Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”