Umowy na odbiór odpadów - ważne informacje

Koleżanki, Koledzy !

W dniu dzisiejszym  udzieliłam  pełnomocnictwa Indywidualnej Kancelarii Adwokackiej , mecenasowi Marianowi Jagielskiemu do  prowadzenia  negocjacji, związanych z  ustaleniem warunków realizacji umów na  odbiór i  utylizację odpadów medycznych wytwarzanych w lekarskich i  lekarsko-dentystycznych  praktykach lekarskich prowadzonych przez członków  Opolskiej Izby Lekarskiej.   Wciąż  jednak  zbyt mało osób wyraziło zainteresowanie tą  akcją, a szkoda,  bo  im  więcej  osób  będzie  reprezentował mecenas M. Jagielski, tym  korzystniejsze  będą warunki umów. Zgłoszenie swojej  praktyki do tej  akcji nie oznacza   żadnego  obowiązku zmiany  dotychczasowego odbiorcy, chyba, że sami  ocenicie, że wynegocjowane  warunki są  korzystniejsze i sami zadecydujecie  o takiej zmianie. Apeluję gorąco do zgłaszania swoich praktyk do tej akcji  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 października br. Chcielibyśmy, by nowe warunki, na  korzystnych dla  nas wszystkich umowach obowiązywały od 01.01.2021, stąd  moja  prośba  o Wasze zaangażowanie się w tę akcję naszej Izby.

Z  koleżeńskim pozdrowieniem

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka
                                                                                     Prezes ORL w Opolu

p.s.   Dla osób mających umowę z firmą ‘’ Remondis’’ Komunikat – bardzo ważny ! - do zapoznania się.