Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Komisja Kształcenia OIL pragnie poinformować i jednocześnie zaprosić lekarzy oraz lekarzy dentystów na szkolenie z pierwszej pomocy (dzieci i dorosłych) i automatycznego defibrylatora – BLS/AED.

Jest to czterogodzinne szkolenie dedykowane dla wszystkich specjalności lekarskich i lekarsko dentystycznych.

Celem szkolenia jest odświeżenia wiedzy i przede wszystkim wykorzystania jej w praktyce. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat i zestaw najnowszych wytycznych.

Szkolenie odbędzie się dnia 22 czerwca 2019 r. o godz. 09:00 w budynku Opolskiej Izby Lekarskiej przy ulicy Grunwaldzkiej 23.

Cena szkolenia wynosi 250 zł, natomiast dla osób , które posiadają własną  działalność  wykonawca szkolenia –firma Trans–Medyk oferuje zwrot 80% kosztów (Baza Usług Rozwoju z Unii Europejskiej).

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 kwietnia br.

Jeśli ilość chętnych przekroczy limit miejsc ( 24 osoby ) zostanie zorganizowane dodatkowe szkolenie dnia 29 czerwca br.

Komisja Kształcenia OIL