PUCHAR LEKARZY, LEKARZY DENTYSTÓW I LEKARZY WETERYNARII W UJEŻDŻENIU I SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

TERMIN: 15-16.09.2018

Miejscem zawodów jest OŚRODEK GOSiR / LKJ " LEWADA " ZAKRZÓW. W tym Ośrodku Olimpijskim w Zakrzowie organizowane są szeroko znane zawody jeździeckie, w tym zawody jeździeckie gwiazd. W ośrodku „Lewada” zawody o Puchar lekarzy weterynarii będzie rozegrany po raz drugi, natomiast Puchar lekarz i lekarzy dentystów będzie rozegrany po raz pierwszy. Jest to formuła nowatorska, nie występująca nigdzie indziej w Polsce mająca na celu zintegrowanie środowisk poprzez współzawodnictwo sportowe.

Zawody odbywają się w obu dyscyplinach w formule dwudniowej (półfinał i finał).

Zamierzeniem jest wyłonienie najlepszej trójki w każdej dyscyplinie tak lekarzy weterynarii, lekarzy i lekarzy dentystów oraz wyłonienie najlepszego zawodnika zawodów w każdej konkurencji spośród wszystkich lekarzy.

Szczegóły organizacyjne:

14.09.2018 - Przyjazd zawodników  (treningi , zakwaterowanie, odprawa techniczna, spotkanie integracyjne ekip)

15.09.2018 - Oficjalne otwarcie zawodów

  1. półfinały ujeżdżenia
  2. półfinały skoków przez przeszkody

Pod wieczór planowane są wystąpienia sponsorów ( max 20-30min /sponsora/ ). (Prosimy o wsparcie firm medycznych, z których leków również korzystają lekarze weterynarii). Następnie spotkanie integracyjne ekip, osób oficjalnych i sponsorów.

16.09.2018 - Finały ujeżdżenia oraz finały skoków przez przeszkody

Dekoracja i wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych Pucharów oraz wyłonienie najlepszego zawodnika spośród lekarzy obu grup.

Oficjalne zamknięcie zawodów.

Szczegółowe informacje dotyczące danych technicznych zawodów ukażą się w formie propozycji w najbliższym czasie.