Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniach 30.06-1.07.2018 r. na Stadionie  Miejskim w Toruniu ul. Gen. Józefa Bema 23.  Zawody organizowane będą równolegle z  28. Mistrzostwami  Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach  otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach: 100, 200, 400, 1500, 5000, skok w dal, skok wzwyż, trójskok,  pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem., rzut młotem. Możliwe poszerzenie zakresu konkurencji w sytuacji dodatkowego zainteresowania udziałem w konkurencjach nie ujętych w wykazie.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach  proszone są o kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia do mistrzostw dostępne na stronie www.pzlam.pl